Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budoucnost Babčuka stále nejasná

12. 9. 2009

Anton Babčuk prožil průlomovou minulou sezónu, ve které se projevil jako schopný ofenzivní bek, když se svou tvrdou ránou nastřílel v dresu Caroliny 16 gólů a na dalších 19 přihrál. Po sezóně se však od generálního manatžera Jima Rutherforda dozvěděl, že pro něj již není na soupisce místo. Ruský obránce by podle vlastních slov i nadále rád působil v NHL a rozhodnout by se mohlo již tento týden, kdy začínají přípravné kempy všech klubů NHL. O Babčuka se zajímá několik týmů, které by s ním však v případě jeho zisku museli podepsat novou smlouvu.

Phil Kessel podle zpráv televizní stanice TSN už v příští sezóně nechce působit v kádru Bostonu, se kterým se stále kvůli problémům týmu s platovým stropem stále nedohodl na nové smlouvě. Ostatní týmy tak mají možnost nabídnout Kesselovi smlouvu jako chráněnému volnému hráči. Nejčastěji se mluví o zájmu divizního rivala z Toronta, kterému by se ofenzivní posila výrazně hodila.

Mike Comrie podepsal s Edmontonem smlouvu na jeden rok, která mu vynese zhruba 1,5 milionů dolarů. Comrie, který v Edmontonu začínal, tak bude mít šanci zapomenout na nevydařenou minulou sezónu, kterou si odkroutil v dresech New Yorku Islanders a Ottawy.

NHL nakonec zrušila Theorenu Fleurymu trest, který mu zakazoval startovat v zápasech profesionálních hokejových lig v Severní Americe. Fleury tak bude mít šanci dostat se na soupisku Calgary, které mu dá příležitost předvést své schopnosti v několika přípravných duelech před novou sezónou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář